Bar & Kafe 101 Aksesime

Chivas Lounge Bar

Chivas Lounge Bar

Rreth Chivas Lounge Bar

I hapur së fundmi në qytetin e pogradecit një Lounge bar ndryshe, me atmoferën që deri diku i mungonte Pogradecit. Tashmë një bar vend i preferuar për shumë të rinj te cilët zgjedhin të kalojnë aty mengjeset duke shijuar një kafe cilësore apo mbrëmjet me hookah dhe cocktails për të cilat Chivas Lounge bën dallim.

Mosha të ndryshme gjithashtu frekuentojnë këtë bar ,familjarë qe pëlqejnë të shijojne  qetësine e drekës me një pamje relaksuese plot gjelberim, zoterinj pogradecarë që e kane me merak atë rakinë moskat të bërë vetë.

Me një staf shumë mikëpritës dhe serioz Chivas Lounge është gjithmonë në sherbim të klientëve.

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :

  • Adresa : Rruga "Reshit Collaku", Pogradec AL, 7300, Albania
  • Tel :
  • Cel : +355686043842
  • Email :
  • Website :