Restorante 101 Aksesime

Zgara Te Glenti

Zgara Te Glenti

Rreth Zgara Te Glenti

Zgara te Glenti është një Restorant krijuar në vitin 2008, ndodhet në Bulevardin 10 Dëshmorët e Pojskës , shumë afër me bregun e liqenit. Zgara te Glenti ofron një gamë të gjerë të gatimeve tradicionale dhe të veçanta Poradecare, gatime me baze peshku dhe mishi ( në zgarë dhe tavë ). Ambientet e restorantit ofrojnë një arkitekturë të veçante dhe klasike. Restoranti ofron një pamje të mrekullueshme të Liqenit të Pogradecit ku ju mund të shijoni një drekë apo darkë me miqtë tuaj në ambientet e jashtme të restorantit. Parkim falas, Wirless. 

Ju mirëpresim të shijoni gatimet tona tradicionale!

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Mundësi parkimi
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :