Restorante 101 Aksesime

Taverna Ndona

Taverna Ndona

Rreth Taverna Ndona

Mirësevini në Taverna Ndona

Taverna Ndona me një përvojë klasike në shërbim dhe me ambientin karakteristik të krijuar brenda dhe jashtë tavernës, ofron gatime me shije të mrekullueshme tradicionale Poradecare, me verë prej verteti të prodhuar në perfeksion, shërbim i këndshëm dhe i shpejte, tave korani dhe pjekje zgare të çastit.

Ju mirëpresim, Faleminderit!

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :

  • Adresa : Rruga "Dëshmorët e Pojskës" Pogradec, Albania
  • Tel :
  • Cel : +35569 922 2999
  • Email :
  • Website :