Restorante 101 Aksesime

Restorant Varka Lin

Restorant Varka Lin

Rreth Restorant Varka Lin

Varka Lin, e vendosur në hyrje të Pogradecit është një nga vendet më të qeta në të gjithë Shqiperinë. 
Pamja fantastike e liqenit dhe era e fresket do ju relaksojë e tju largojë nga ditët monotone e të lodhshme të Tiranës.
Vendi ku tradita dhe e reja bashkohen në shije dhe në pamje.
Vendi ku festohet më bukur, ku muzika bashkohet me kërcimin, e sëbashku festojme gëzimet tuaja.
E ndërkohë që lakrori piqet ne sac, e peshku sapo është futur në furrë, ju do të keni mundësinë të shijoni një gotë verë (nga shtepia) specialiteti jone, ndërsa femijet luajne në parkun e lojrave.
Varka Lin nuk është vetëm restorant por, ambjenti i krijuar është fiks sikur të jeni në shtëpi. Vendi që i krijon mundësinë fëmijëve të jenë më pranë natyrës, pranë lepujve, pellumbave, zogjve dhe dy miqve tane besnik.
Tek Varka Lin do të gjeni atë cfarë ju ka munguar...

Per rezervime kontaktoni : +355672077293 / +355673808333

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Përshtatshëm për fëmijët
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :