Restorante 101 Aksesime

Fast Food Pere

Fast Food Pere

Rreth Fast Food Pere

Tek "Fast Food Pere" do te gjeni gatime te shpejta dhe te shijshme, hamburger apo sufllaqe por edhe gatime te tjera te shpejta, qofte por edhe mish pule te pjekur ne zgare. 

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :