Restorante 101 Aksesime

Bar Restorant Malo

Bar Restorant Malo

Rreth Bar Restorant Malo

Ushqim i shijshëm dhe bio, ambient i përshtatshëm familjar ku mund të kalohen çaste të paharueshme pranë liqenit të Ohrit dhe freskisë së tij

Gatime tradicione të zonës dhe specialitete të restorantit si tava e koranit, brinjë të mbushura...etj

Restoranti ofron çmimet më konkuruese në treg.

Shërbimi i garantuar

Ju mirëpresim!

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :

  • Adresa : Udënisht, Pogradec, Albania
  • Tel :
  • Cel : 069 427 4082
  • Email :
  • Website :