Njësi Akomoduese 101 Aksesime

Vila Sigal

Vila Sigal

Rreth Vila Sigal

MIRËSEVINI NË VILA SIGAL

Vila Sigal ka një vendndodhje perfekte në qendër të qytetit dhe ofron dhoma të papërshkueshme me pamje nga liqeni, duke u shfaqur me një arkitekturë klasike.

Vila ofron 7 dhoma dhe ato janë të mobiluara me kushte mjaf të mira dhe ajër i kondicionuar. Vizitorët në hotel mund të shijojnë pamje fantastike të qytetit dhe liqenit si edhe mund të shijojne kafen apo edhe pije në ambientet e barit të Vilës.

Shërbimi është shumë cilësor.

Ju mirëpresim!

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :