Njësi Akomoduese 101 Aksesime

Vila Bimbli

Vila Bimbli

Rreth Vila Bimbli

MIRSEVINI NË VILA BIMBLI

I ndodhur në shëtitoren e qytetit Pogradec fare pranë qendrës, Guesthouse Bimbli ofron për pushuesit akomodim me të gjitha standartet. Hoteli përmban dhoma familjare. Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një gardërobë, kushte mjaft komode, një TV, Wi-Fi në cdo ambient të vilës, parking, ajër i kondicionuar dhe një banjo private. Dhomat janë me pamje nga Liqeni dhe Shëtitorja e qytetit të cilat ofrojnë pamje të mrekullueshme. Bar-Restoranti në Vilën Bimbli ofron kuzhinë tradicionale shqiptare dhe ndërkombëtare. Stafi i Hotel Bimbli flet disa gjuhë të huaja. Duke folur anglisht dhe italisht, stafi është i gatshëm të ndihmojë gjatë gjithë kohës në pritje.

Ejani na Vizitoni!

Ne flasim gjuhën tuaj!

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Përshtatshëm për fëmijët
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :