Njësi Akomoduese 101 Aksesime

Hotel Victoria

Hotel Victoria

Rreth Hotel Victoria

E vendosur pranë liqenit të Ohrit dhe 2 km nga qyteti i Pogradecit, Hotel Victoria është vendosur në një zonë të qetë të rrethuar nga një kopsht privat. Ajo ofron falas Wi-Fi, parkim falas dhe një bar dhe restorant në vend që shërben gatime tradicionale shqiptare dhe ndërkombëtare. Të gjitha dhomat kanë TV kabllor, një tavolinë dhe një banjo private me dush. Çdo dhomë ka një ballkon me pamje nga kopshti. Disa prej tyre kanë pamje nga liqeni. Për përdorim të Barbecue objektet janë falas në dispozicion të mysafirëve, si dhe loungers diellore dhe cadra falas në plazhin privat të liqenit. Victoria Hotel organizon turne shëtitje me një udhëzues, si dhe peshkim në liqen. Një dyqan ushqimesh, dyqan është 200 metra nga prona. Stacionet lokale të autobusëve dhe trenave janë të vendosura brenda një rreze 200 metra. Kalaja e Pogradecit mund të gjendet 2 km larg.
Hotel Victoria është një nga hotelet më të kërkuar në Pogradec. Me një pozicion të favorshëm dhe pamje të mrekullueshme drejt Liqenit të Ohrit, Victoria Hotel ofron kushte perfekte për të kaluar një fundjavë ose pushime relaksuese dhe të paharrueshme.

Facilitete

 • Ajër i kondicionuar
 • Flasin disa gjuhë
 • Mundësi parkimi
 • Përshtatshëm për fëmijët
 • Plazh privat
 • Wireless

Tags

Vendndodhja :

 • Adresa : Mëmëlisht, Pogradec, Albania
 • Tel :
 • Cel : 069 248 1278
 • Email :
 • Website :