Njësi Akomoduese 101 Aksesime

Hotel Stone Dream

Hotel Stone Dream

Rreth Hotel Stone Dream


Hotel Stone Dream është një nga hotelet më të kërkuar në Pogradec. Me një pozicion të favorshëm dhe pamje të mrekullueshme drejt Liqenit të Ohrit, Hotel Stone Dream ofron kushte perfekte për të kaluar një fundjavë ose pushime relaksuese dhe të paharrueshme. E vendosur në Udënisht, dhe me një ambient komod prej guri Hoteli ofron dhoma me ajër të kondicionuar, me WiFi falas, me një restorant dhe një tarracë ku shërbimi eshtë i shpejtë dhe perfekt, Kuzhina eshtë tradicionale poradecare dhe ndërkombëtare, parkimi falas. Dhomat kanë një ballkon. Çdo dhomë ka një banjo private.
Ohri është 17 milje larg hotelit kurse Pogradeci është 9.2 km.

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Përshtatshëm për fëmijët
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :

  • Adresa : Udënisht, Pogradec, Albania
  • Tel :
  • Cel : +35567 488 6332
  • Email :
  • Website :