Njësi Akomoduese 101 Aksesime

Hotel Pogradeci 1

Hotel Pogradeci 1

Rreth Hotel Pogradeci 1

MIRËSEVINI NË HOTEL POGRADECI
Hotel Pogradeci është një hotel i ri i ndërtuar në 2014 dhe u hap në 21 Qershor 2014 në qytetin e Pogradecit, Shqipëri.
Hoteli ndodhet 400 metra larg qendrës së qytetit dhe është më afër bulevardit që ndan Liqenin e Ohrit dhe Hotelin. Nga dhomat e Hotelit mund të shihni Kalanë e Qytetit Pogradec, Qendrën e Qytetit, rrugën përgjatë plazhit por sidomos Liqenin e mrekullueshëm. Hotel Pogradeci ka 58 dhoma.
Suitat janë 5 dhoma, Dhomat Dopio janë 35 dhe Dhomat Treshe janë 18. Hoteli ka Bar, Restorant, parking të sigurt dhe falas, shërbim 24 orë, internet wireless falas në të gjitha dhomat e hotelit. Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar. Për të gjitha mëngjesi i rezervimeve është përfshirë në Restorant. Bari ka një menu të madhe të pijeve alkoolike dhe jo-alkoolike. Restoranti ka ushqime cilësore dhe të shijshme, ushqime tradicionale dhe shumë të tjera. 
Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbime udhëtimi të cilësisë më të lartë, duke kombinuar energjinë dhe entuziazmin tonë, me përvojën tonë vjetore. Kënaqësia jonë më e madhe vjen në shërbimin e një numri të madh të klientëve të kënaqur të cilët kanë përjetuar gëzimet dhe frymëzimin e udhëtimit. Puna e gjerë dy-vjeçare na lejoi të ofronim shërbimin më të mirë.
Ejani na vizitoni dhe nuk do të zhgënjeheni.
Ju jeni të ftuar në Hotel Pogradeci.

 

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Përshtatshëm për fëmijët
  • Plazh privat
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :