Njësi Akomoduese 101 Aksesime

Hotel Enkelana

Hotel Enkelana

Rreth Hotel Enkelana

MIRC SE VINI NË HOTEL ENKELANA!
Hotel Enkelana ndodhet në qendër të qytetit të Pogradecit. Një nga aspektet unike të hotelit tonë është vendndodhja jonë. Akomodimi në një nga dhomat dhe suitat tona është një përvojë tjetër unike. Të gjitha dhomat ofrojnë një pamje të mrekullueshme mbi Liqenin e Ohrit. Dhomat dhe suitat tona të sapo rinovuara kanë dekor modern, TV kabllor, mini-frigorifer, kondicioner dhe një ballkon privat me pamje nga liqeni. Qëndroni të lidhur me Wi-Fi falas. Hoteli është një vend i pajisur mirë dhe i adaptueshëm për konferenca, bankete dhe takime, duke mirëpritur kapacitete të mëdha të mysafirëve. Restorant Bar shërben specialitet tradicional shqiptar, si dhe specialitete ndërkombëtare. Mëngjesi shërbehet në të njëjtin Restorant, veranda e të cilit u jep mysafirëve tanë shansin unik për ta shijuar atë.
Hotel Enkelana ndodhet në qendër të qytetit dhe shtrihet në një pozicion të favorshëm në zonën e plazhit buzë Liqenit të Ohrit. Vendndodhja e bën hotelin të arritshëm në qendrat më të afërta të tregtisë, vendet turistike dhe më shumë. Hoteli ofron shumë shërbime si, Dhoma e konferencave që është ideale për prezantime biznesi, klasa trajnimi dhe seminare ... Restorant Hotel Enkelana është i kënaqur t'i ofrojë çdo mysafiri mundësinë për të ngrënë ushqime të zgjedhura sezonale ... Dasma Hotel Enkelana është një vend i shkëlqyeshëm për dasma dhe pritje ... Kafe Lounge Thjesht bëjeni Sallonin tonë të Cafe takimin dhe vendin tuaj relaksues. Pica Ajo ofron pica në furrë me dru në të gjitha llojet, me shije të veçantë.
Hoteli ynë ofron hyrje të drejtpërdrejtë në plazh. Pishina është hapur nga qershori deri në shtator, Enkelana mund të kënaqë çdo kapriço tuaj, pavarësisht nëse dëshironi të bëni banjo dielli, të bëni një zhytje apo thjesht rri kot ndërsa pini një pije. Pishina jonë është e ndarë në një zonë të madhe noti dhe një zonë më të vogël për fëmijë. Varka me paletë Të shijosh një varkë me vozitje është një përvojë argëtuese. Ju mund të merrni me qira një varkë për deri në katër kalorës. Pjesë e Hotel Enkelana është (Pista) e vendosur brenda liqenit. Gjatë netëve të verës, ajo është bërë një tërheqje lokale për turistët, gjithashtu për vendasit e saj nga muzika e drejtpërdrejtë, nga vallëzimi, dhe së fundmi atmosfera e shkëlqyeshme.

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Përshtatshëm për bebet
  • Përshtatshëm për fëmijët
  • Pishinë
  • Plazh privat
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :