Njësi Akomoduese 101 Aksesime

Hotel Bar Restorant BLEALB

Hotel Bar Restorant BLEALB

Rreth Hotel Bar Restorant BLEALB

Mirësevini në Hotel Bar Restorant BLEALB

Hotel Bar Restorant BLEALB me një përvojë disa vjeçare në shërbim dhe me ambientin karakteristik dhe modern të krijuar, ofron dhoma të kompletuara me pamje nga Liqeni, wirless, shërbim në dhoma, bar, organizim të ceremonive martesore, plazh privat; zhezllona, parkim falas, gatime me shije të mrekullueshme tradicionale Poradecare, shërbim i këndshëm dhe i shpejte, gatime të peshkut koran dhe pjekje zgare të çastit.

Ju mirëpresim, Faleminderit!

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Përshtatshëm për fëmijët
  • Plazh privat
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :