Njësi Akomoduese 101 Aksesime

Garden Villa

Garden Villa

Rreth Garden Villa

Garden Villa është një Boutique Hotel dhe Coffee Shop që gjendet në zemër të qytetit të Pogradecit. Një vend që ofron një arratisje mes ajrit të pastër e një kopështi mahnitës buzë liqenit të Ohrit. Një vend i krijuar mes detajesh e copëzash që të bëjnë të ndihesh sikur je në një vilë antike, por me rehatinë dhe kënaqesinë e klientit në mendje. Ofron 5 dhoma private e luksoze me pamje nga i magjishmi Liqen i Ohrit. Qëndrimi në Garden Villa përfshin gjithashtu mëngjesin që vjen me një shumëllojshmëri opsionesh si Mexican Burrito, Omellete, American Breakfast dhe Healthy Breakfast. 
Te gjitha detajet e Garden Villa bejne që të keni një qëndrim të paharueshëm!

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :