Njësi Akomoduese 101 Aksesime

BUJTINA PERE

BUJTINA PERE

Rreth BUJTINA PERE

"Bujtina Pere", destinacioni i duhur per vizitoret qe duan qetesi dhe kenaqesi, i arreduar ne menyren qe te ofroje nje ngrohtesi , ku pervec akomodimit do te gjeje dhe gatime tradicionale te zonave, te gatuara me mjeshteri nga stafi.

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Përshtatshëm për fëmijët
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :

  • Adresa : Rruga Unaza, Pogradec 7301
  • Tel :
  • Cel : +355 69 314 3607
  • Email :
  • Website :