Njësi Akomoduese 101 Aksesime

Bujtina Ollga

Bujtina Ollga

Rreth Bujtina Ollga

Hotel Bujtina Ollga ndodhet në fshatin Tushemisht, reth 5 km nga Qytetit i Pogradecit dhe 1 km nga Pika Kufitare e Tushemishtit. Bujtina mban emrin e një prej personazheve më të dashur të filmave kinematografikë Shqiptarë, Ollga luajtur me mjeshtëri nga artistja e merituar Violeta Manushi. Bujtina Ollga ofron një ambient mjaft të këndshëm dhe klasik ku ju mund të kaloni një drekë apo një darkë mbreslënëse apo mund të akomodoheni në dhomat e Bujtinës të akomoduara me stil klasik dhe me një pamje të mrekullueshme të Tushemishtit. Bujtina Ofron shërbim në dhomë, Wirless, Parkim Falas, Bar dhe një Restorant me gatime tradicionale Poradecare ku spikat peshku i liqenit Korani, shërbim i shpejtë dhe profesional.

Ju Mirëpresim!

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :