Klinika Dentare 101 Aksesime

Klinika Dentare Pure Smile

Klinika Dentare Pure Smile

Rreth Klinika Dentare Pure Smile

Prane klinikes dentare Pure Smile ofrohen  sherbime stomatologjike me cilesi te larte dhe cmime konkuruese.
Me kujdes maksimal, profesionalizem, seriozitet dhe garanci ju lehtesojme dhimbjen dhe rikthejme buzeqeshjen.

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar

Tags

Vendndodhja :

  • Adresa : Rruga "Gani Butka", Pogradec Albania
  • Tel :
  • Cel : +355693771660
  • Email :
  • Website :