Kamping 101 Aksesime

Kamping Bar-Restorant Rei

Kamping Bar-Restorant Rei

Rreth Kamping Bar-Restorant Rei

Camping Bar Rrestorant Rei 
Camping Bar Rrestorant Rei me një traditë që prej vitit 1998 ju ofron një ambient mjaft të përshtatshëm dhe komod buzë liqenit të bukur të Ohrit, ku mund të kaloni momente të bukura dhe të shijoni gatimet tradicionale.
Restoranti ka specialitet peshkun e liqenit të gatuar në zgare dhe të servirur të fresket gjithashtu edhe peshkun në tavë por nuk mungon as mishi ,supa e peshkut dhe mesoret etj. 
Camping Bar Rrestorant Rei ofron plazh dhe shezllone falas për të gjithë turistët gjithashtu dushe ,tualete, parking gjithashtu falas,wirless, ndërsa kampingu është me pagesë.

Ju mirëpresim!

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Mundësi parkimi
  • Përshtatshëm për fëmijët
  • Plazh privat
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :