FAST FOOD 101 Aksesime

FAST FOOD ROLANDI

FAST FOOD ROLANDI

Rreth FAST FOOD ROLANDI

"Fast Food Rolandi" eshte nje vend qe ofrohet ushqim te shpejte si sufllaqe, hamburger, pula te pjekura si dhe produkte te tjera mishi te gatuara ne menyren e duhur, per ju do te jete vakt ushqimi shume i mire.

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Flasin disa gjuhë
  • Përshtatshëm për fëmijët
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :

  • Adresa : Rruga Gani Butka, Pogradec
  • Tel :
  • Cel : 069 633 8334
  • Email :
  • Website :