Bar & Kafe 101 Aksesime

Choice Bar

Choice Bar

Rreth Choice Bar

"Choice është një bar-kafe-drinks në qëndër të qytetit të Pogradecit afër BKT bank ose përballë Kapri Center . Aty mund të shijoni një kafe të ngrohtë në mëngjes, ose një çaj në drekë dhe patjetër një gotë verë në darkë . Bari shoqërohet nga një staf profesional dhe mikpritës . Koktejle të ndryshme sipas dëshirës suaj , si dhe një atmosferë mjaft e ngrohtë me mullet wine, do t'ju serviren me kënaqësi përgjatë qëndrimit tuaj në bar."

Facilitete

  • Ajër i kondicionuar
  • Wireless

Tags

Vendndodhja :

  • Adresa : Rruga "Reshit Çollaku" Pogradec, Shqipëri
  • Tel :
  • Cel : +355696554545
  • Email :
  • Website :